Home 4 KECELI HÍREK 4 Pakson tarolt a Kecel KC

Pakson tarolt a Kecel KC

KKCMeglepetés nélkül zajlott le Pakson a PKSE II – Kecel KC mérkőzés, amelyet csak a 9. percig lengett körül a kötelező győzelem mumusa. A vendégek kapusteljesítményei ismét megalapozták a védekezést, valamint a gyors lerohanások új és eredményes elemként jelentkeztek a csapatnál.

Már az első percekben kiderült, ki az úr a háznál, csupán a hazaiak védekezéséből fakadó sérülésveszély okozott némi izgalmat. A 10:19-es félidő után már Szűcs edző is bátrabban forgatta csapatát. Mindenki pályára lépett és minden mezőnyjátékos eredményes volt. 33:14-nél egy kicsit elrontották a végét a fiúk, de a győzelem így is biztos volt. Külön öröm, hogy a múlt héten 1:52 alatt kipirosodó Rimai a hétvégén sokkal tovább bírta…sőt, büntetést sem kapott!

Paksi KSE II. – Kecel KC (10-19) 18-33

KKC: Prezenczki, Sajdik – Ernszt 3, Perjési 8, Pálinkás 3, Béres T. 8, Rimai 1, Lavati 1, Markó 6, Sajdik 1, Pecznyik 1.