Home 4 KECELI HÍREK 4 Bács-Team: 15 első hely

Bács-Team: 15 első hely

15 első, 10 második és 7 harmadik hely. Ez a Bács-Team mérlege a Hatvanban rendezett újabb Globál Grappling versenyen.

Szeptember 24-én Hatvanban rendezték meg a G4 Liga 2016/2017 évadjának első Global Grappling versenyét. A megmérettetés azon sportolók előtt tisztelget, akik már sajnos nincsenek közöttünk, így a Vikker Dánielre a Bács-Team feledhetetlen harcosára is egyperces néma csenddel emlékeztek. A keceli csapat szinte minden korosztályban képviseltette magát, melynek eredményeként 4 negyedik, 7 harmadik, 10 második, és 15 első helyet sikerült kivívniuk.

A keceli karatékák közül Horváth Ádám és Schneider János egy héttel korábban, Szombathelyen nemzetközi MMA gálán vettek részt 3×3 percben kiírt menetidőben, MMA szabályrendszerben. Mindketten az első menetben TKO-val győzték le ellenfelüket.